Festiwal kulinarny z certyfikowaną wołowiną QMP w Restauracji Wieża Ciśnień w Płocku.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną degustację wspaniałych potraw przyrządzonych z wyśmienitej wołowiny opatrzonej certyfikatem jakości QMP. Degustacja będzie miała miejsce 23 kwietnia, w niedzielę, w godzinach 12.00 – 15.00.

Restauracja cechuje się niepowtarzalnym klimatem, za sprawą swojej lokalizacji w 24-metrowej starej wieży ciśnień. Dziewiętnastowieczna konstrukcja zbudowana z pięknej czerwonej cegły nadaje temu miejscu wiele uroku. Stoliki restauracyjne rozmieszczone są na czterech piętrach, a na najwyższym, dzięki przeszklonym ścianom można podziwiać panoramę miasta.

Do dyspozycji gości jest również zadaszony taras z fontanną, zbudowany kilka metrów nad ziemią. W tym dniu delikatna, krucha i soczysta wołowina QMP, wystąpi aż w trzech odsłonach. Serwowane będzie chili con carne, wołowina po burgundzku oraz azjatycka sałatka z pieczoną wołowiną.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej wspaniałej restauracji, mieszczącej się przy ul. Warszawskiej 26 w Płocku, aby w towarzystwie przyjaciół mogli Państwo zasmakować wyjątkowych potraw z najlepszej jakości mięsa wołowego!

23 kwietnia (niedziela)  12.00 – 15.00
Restauracja Wieża Ciśnień
ul. Warszawska 26, Płock

Serdecznie zapraszamy!
* Festiwal sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego