III Forum Sektora Wołowiny

Wybitni eksperci, najważniejsze tematy branżowe oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych - III Forum Sektora Wołowiny już w listopadzie!

Forum Sektora Wołowiny to cykliczna konferencja organizowana przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego. Już 25 i 26 listopada 2016 r. w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się trzecia edycja tego ważnego wydarzenia w branży mięsnej.

Uczestnikami Forum są producenci rolni, przedstawiciele zakładów mięsnych, handlu (sieci handlowe oraz sklepy detaliczne), przedstawiciele dystrybucji oraz gastronomii.

Konferencja jest bezpłatna wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.beefforum.pl/dla-uczestnikow/rejestracja/.

Tegoroczne Forum Sektora Wołowiny ma na celu przeprowadzenie dyskusji na temat takiej strategii sektora wołowiny a w szczególności uczestników łańcucha dostaw wołowiny, która zagwarantuje zrównoważony rozwój na rynku wewnętrznym oraz ekspansję na rynkach eksportowych.

W programie Forum znajdą się najistotniejsze zagadnienia z zakresu: wpływu globalizacji i reformy rynku mleka na rynek wołowiny, jakości mięsa wołowego, transferu wiedzy oraz innowacyjności w procesie produkcji, handlu, logistyki, marketingu w tym również promocji  wołowiny oraz współpracy w ramach łańcucha dostaw.

Program ramowy znajduje się na: http://www.beefforum.pl/dla-uczestnikow/program/.

Nad merytoryką Forum czuwa grono znakomitych ekspertów wchodzących w skład Honorowego Komitetu Organizacyjnego. O randze Forum świadczą także zacni Patroni Honorowi oraz Patroni Merytoryczni.

Forum jest współfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego

Kontakt z organizatorem: tel. kom. +48 535 080 087, email: biuro@beefforum.pl