Kim jesteśmy

Gdyby tak przywołać w wyobraźni pierwsze skojarzenie z hasłem „dobra wołowina”, to co by to było? Aromatyczny rostbef podany na kolację w gronie przyjaciół, krwisty stek z kieliszkiem czerwonego wina w zimny jesienny wieczór? Albo gulasz z warzywami – smakowite wspomnienie z dzieciństwa? Czy świąteczna pieczeń, tak delikatna i krucha, że na zawsze zapada w pamięć? A może raczej mistrzowski hamburger lub azjatyckie danie z woka na zdjęciu z wakacyjnych podróży…

Na pytanie czym jest dla kogo dobra wołowina odpowiedzi może być mnóstwo. Ale wołowina prawdziwie dobra - już tylko jedna. To certyfikowana wołowina QMP. Dobra zawsze i wszędzie.

Dobra wołowina QMP to:

- niewygórowana cena za wysoki standard
- najstaranniej wyselekcjonowane mięso
- produkt, na którym możesz polegać
- zawsze ta sama kruchość i soczystość
- łatwość przyrządzania i pewny sukces w kuchni
- zadowolenie klientów
- smak, do którego zawsze będziesz wracać
- synonim jakości popartej certyfikatem

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ambasadorami jakości i miłośnikami dobrego jedzenia. Wiemy, że dobre oznacza nie tylko smaczne, ale też bezpieczne i sprawdzone. Wiemy, że dobre mięso musi pochodzić z pewnego źródła, być świeże, miękkie i łatwe do przygotowania, nawet dla kucharza-amatora. Mając świadomość, że w bogatej ofercie rynkowej trudno znaleźć wołowinę odpowiadającą tym oczekiwaniom, polegamy na certyfikacie QMP – znaku jakości zapewniającym najwyższe standardy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o dobrej wołowinie QMP? Dołącz do ekskluzywnego Klubu Miłośników Wołowiny QMP i sprawdź, co możesz na tym zyskać.