Odkryj smak i jakość wołowiny QMP!

Lubisz wołowinę? Chcesz sprawdzić jak smakuje dobra wołowina QMP lub szukasz nowych jakościowych produktów, które zwiększą konkurencyjność Twojej oferty? My podpowiemy Ci, gdzie i jak możesz to zrobić. Już 6 i 7 marca na terenie hali Makro Cash & Carry przy Al. Solidarności 51 w Poznaniu odbędzie się degustacja dań przygotowanych z wołowiny QMP, połączona z akcją informacyjną dotyczącą Systemu QMP oraz zalet wołowiny produkowanej w jego ramach.

Akcja skierowana jest do przedstawicieli gastronomii, branży dystrybucyjnej i spożywczej, a także klientów indywidualnych, którzy są członkami Klubu Miłośników Wołowiny QMP. Odwiedzający halę Makro Cash & Carry nie tylko poznają smak potraw przygotowywanych z wołowiny QMP, ale także otrzymają pakiet materiałów informacyjnych. Wszyscy, którzy odkryją walory prezentowanej wołowiny, będą mogli dołączyć do Klubu Miłośników Wołowiny QMP, który jest wyjątkowym miejscem skupiającym wszystkich tych, którzy cenią prawdziwie dobrą wołowinę.

Akcje informacyjne w halach Makro Cash & Carry są częścią trzyletniego programu informacyjnego „QMP – wołowina zawsze dobra”, który od jesieni prowadzony jest przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, a którego celem jest informowanie o Systemie QMP oraz walorach wołowiny produkowanej w jego ramach.
Kolejne akcje odbędą się również w innych miastach Polski:

3-4 kwietnia
ul. Główna 6, 83-0621 Przejazdowo

17-18 kwietnia
al. Jerozolimskie 184, 02-486 Warszawa

24-25 kwietnia
ul. Południowa 8, 71-001 Szczecin

8-9 maja
ul. Jasnogórska 2, 31-358 Kraków

15-16 maja
ul. Tyniecka 3, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce

5-6 czerwca
ul. Wolności 50, 05-091 Warszawa Ząbki

12-13 czerwca
ul. Zakopiańska 70A, 30-418 Kraków

Zachęcamy do śledzenia działu Aktualności. Już wkrótce znajdzie się tam więcej informacji na temat działań skierowanych zarówno do przedstawicieli biznesu, jak i konsumentów.