Restauracja Waniliowa zaprasza na Festiwal Kulinarny z certyfikowaną wołowiną QMP!

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Wołowiny QMP, który odbędzie się 12 lutego, w niedzielę w godzinach 12.00 - 20.00. Restauracja Waniliowa już od wielu lat zabiera Państwa w niesamowitą podróż smaków.

Serwowane dania nie znają granic. Szef kuchni jest prawdziwym wirtuozem smaku, który oddając się swojej pasji tworzy niezapomniane dzieła kulinarne. Podczas organizowanej degustacji w roli głównej, w dwóch odsłonach wystąpi pyszna, apetyczna i sycąca wołowina QMP. Będą Państwo mogli bezpłatnie skosztować przepysznych żeberek z wyśmienitej certyfikowanej wołowiny QMP, podanych na brioszce z domowym sosem BBQ i konfiturą z czerwonej cebuli . Dodatkowo podawany będzie wspaniały tatar QMP z udźca wołowego z marynowanymi kurkami, korniszonem, cebulą i czerwonym pieprzem. To tylko nieliczne spośród wyśmienitych dań serwowanych w tym dniu.

Marzą Państwo o wyjątkowych doznaniach smakowych wśród poetyckiego wnętrza w otoczeniu świeżych kwiatów i nastrojowych świec? Upragniona chwila relaksu jest na wyciągnięcie dłoni! W tym dniu nie może Państwa zabraknąć w Restauracji Waniliowej na Bielanach, przy Alei Władysława Reymonta 15 w Warszawie.


12 lutego 12.00 – 20.00
Al. Władysława Reymonta 15, Warszawa
Konieczna rezerwacja stolika pod numerami telefonu: 600 877 488, (022) 639 80 38

Serdecznie zapraszamy!

 

* Festiwal sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego